Trenutno čitate

Reserved lansira svoju ovogodišnju božićnu kampanju

Reserved lansira svoju ovogodišnju božićnu kampanju

19.prosinca 2017. u 11:31 res
  • foto: Reserved
  • Podijelite članak

Kate Moss je prvo veliko ime na A-listi zvijezda koje ove godine predstavljaju Reserved! Ovoga puta, kampanju branda predvode Irina Shayk, Jon Kortajarena, Jourdan Dunn i Adwoa Aboah.

Ekipa sastavljena od modela i influencera iz nekoliko zemalja promovira blagdanski stil i sportske odjevne komade iz Reservedove božićne kolekcije. Blagdansko raspoloženje vjerno prenose u božićnom promotivnom videu kroz duh 60-ih godina najbolje prepoznatljiv po svjetski poznatoj pjesmi “Jingle Bells”. Gordon von Steiner, jedan od trenutno najtraženijih režisera modnih kampanja, autor je i ove božićne kampanje za Reserved u kojoj je napravio raznobojnu bajku, koja se na trenutke pričinja nestvarnom, dočaravajući božićnu atmosferu skrojenu u skladu s vizijom Reservedove kampanje.

res

Zuzanna Bijoch (@bijochzuzanna), Marta Dyks (@martadyks) i Borys Starosz (@borysstarosz) iz Poljske, Bonnie Strange (@bonniestrange), Swantje Paulina (@swalina) i Kosta Williams (@kosta_williams) iz Njemačke, Marcus Butler (@marcusbutler) i Patricia Manfield (@patriciamanfield) iz Velike Britanije, i Diana Korkunowa (@diana_korkunova) i Karina Istomina (@diamond_april) iz Rusije, imena su influencera koje možete vidjeti u ovogodišnjoj božićnoj postavi.

Kolekcija osim ključnih trendi silueta, donosi mnogo božićnih elemenata kao što su veste s motivom soba. Odjevna linija za žene je nadahnuta trendovima 80-ih i 90-ih, no s jednim ultramodernim elegantnim obratom. Dizajneri su se odlučili fokusirati na materijale poput svjetlucavog lureksa, lakirane kože, elegantnog baršuna, sivog kariranog uzorka i viktorijanske čipke. Klasični krojevi izrezanih cocktail haljina, senzualnih topića, mini haljina s patentnim detaljima i balonera, podignuti su živopisnim uzorcima. Raznoliki modni dodaci inspirirani 80-ima – šljokičaste kapuljače, baršunaste rukavice, i čizme sa zakovicama – kompletiraju kolekciju.

res

Muška modna linija Reserveda sadrži komade koji evociraju elegantni britanski stil s notom ulične vibre. Rezultat? Casual indigo odijela, minimalističke polo veste i klasične hlače s bočnim trakama. Svjetska kampanja Reserveda okuplja svjetske top modele i influencere donoseći nam samu srž modernog Božića. Eklektični stajling najnovije kolekcije Reserveda savršeno odgovara ovom radosnom, blagdanskom raspoloženju prosinca koji uživamo provoditi u dobrom društvu. Top predstavnici modne industrije i društvenih mreža dijele njihove vlastite ideje za božićno raspoloženje, dodajući individualnost cijelom konceptu kampanje. #ReservedForXmas će biti ključ za razotkriti božićne tajne.

res

Režiser: Gordon von Steiner
Backstage snimke: Bart Pogoda
Modni stilist: Karen Langley
Direktor globalnog marketinga: Monika Kapłan
Kreativni direktor: Adam Babinek

res

Ključne riječi

reserved